Riigihalduse minister Janek Mäggi Valgma külas

Täna külastas Valgma küla riigihalduse minister Janek Mäggi. Teda saatsid riigikogu liige Kersti Sarapuu, regionaalhalduse Järvamaa osakonna juhataja Aivo Toomistu ja ministeeriumi töötajad.

Visiidi eesmärk oli tutvuda Järvamaa ettevõtjate ja omavalitsusjuhtidega.

Ministrile tutvustati Valgma külaseltsi rajatud väljakut  ja spordiseltsi mänguplatsi ning arutati võimaluse üle taastada Paide-Valgma talitee. Kuna üheks visiidi eesmärgiks oli saada ülevaade arengustrateegia koostamise seisust, siis oli külalistele oluline saada tagasisidet selle koht, millega saaks ministeerium tulevikus abiks olla.

Lisaks tutvuti Hindreku turismitaluga ja lõunatati õunapuuaias.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga