Valgma külaseltsi kevad

Sel aastal on Valgmal olnud üpris tormine kevad. Selle tulemusel kutsusid kolm Valgma Külaseltsi juhatuse liiget kokku üldkoosoleku, et leppida kokku külaseltsi edasistes tegevustes.

Kokkuvõtlikult astusid külaseltsi juhatuse liikmete kohalt tagasi Andres Kivilaid, Siiri Muru ja Kalev Roosipuu ning uuteks juhatuse liikmeteks valiti Marje Saldre, Rain Piirsalu ja Tarmo Olup. Kõik külaseltsi liikmed hääletasid ühehäälselt selle poolt, et külaselts jätkaks juba planeeritud tegevustega.

MTÜ Valgma Külaselts üldkoosolek 22.04.2018

Tänaseks on toimunud ka uue juhatuse esimene koosolek.

MTÜ Valgma Külaseltsi juhatuse koosolek 26.04.2018

Külaseltsi eesmärk on jätkuvalt olla abiks Valgma küla arengule, edendada külaplatsi ja läbi ühiste ürituste lähendada külainimesi.

29. aprillil kogunevad valgmalased kevadistele talgupäevadele ja kuna eelmisel üldkoosolekul jäid mitmed päevakorrapunktid arutamata, siis alustatakse talgupäevi üldkoosoleku jätkuga. Selle vajalikkuses lepiti kokku juba 22. aprilli kohtumisel ja selle tõttu saab ka üldkoosoleku kokkukutsumine olla lähema etteteatamisega – selle poolt olid kõik koosolekul osalenud.

29.04 üldkoosoleku päevakava:

  1. Uue juhatuse tegevuse tutvustamine
  2. Külaseltsi raamatupidaja kinnitamine
  3. Külaseltsi põhikirja muutmisettepanekud
  4. Projektide ülevaade ja projektijuhtide kinnitamine
  5. Muud küsimused, sh talgupäeva korraldus

Seejärel läheb päev edasi talgutöödega ja sel korral on plaanis töötada sektsioonides – korrastatakse külaplatsi ja eesküla teeäärset võsa.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga