Valgma küla uus külavanem

Kadripäev oli Valgma külas tõenäoliselt selle aasta tähtsaim päev. 33 külaelanikku tuli kokku, et tänada eelmist külavanemat, Mihkel Punsot, kes oli ametis aastatel 2008 kuni 2017.

Koosolekut juhtis Reet Muru, kelle südamliku sõnavõtuga tänati Mihklit tehtud töö eest. Mihkel soovis, et külavanema ametis jätkaks inimene, kes tunneb end tugevamalt internetis ja saaks läbi selle kiiresti kõigi inimestega kontakti.

Välja pakuti üks kandidaat – Andres Kivilaid, kes on ka MTÜ Valgma Külaseltsi juhatuse esimees. Toimus hääletus ja kõik kohale tulnud valisid ühehäälselt Andrese uueks külavanemaks.

Soovime Andresele jõudu uues ametis!

Uue külavanema juhatusel alustati koheselt külaplatsi talgutega. Võeti maha võsa, põletati oksi ja tehti plaan edasiste tööde osas. Ehk jõuab veel sel aastal suure kopaga juurida välja kännud ja rajada lastele kelgumäe. Lõunaks pakkus Kadi Nurmik talguslistele hernesuppi ja kuuma teed. Kõige tublimad lõpetasid töö alles kottpimedas.

Südamlik tänu eelmisele külavanemale, Mihklile

Uue külavanema tervitamine

Valgma noored talgutööde ootuses

Külavanema kandidaat Andres Kivilaid rääkimas Valgma küla tulevikuvisoonist

Talgutöödel

Talguliste kõhtu täitis kosutav hernesupp

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga